Google Ads Danışmanlığı

Google Ads danışmanlığımı hizmetim ile müşterilerim için harika bir Google reklamcılık stratejisi geliştirir. Bununla birlikte bu stratejinin ne anlama geldiğini anlamalarını sağlarım. Düşük maliyetleri ve kazançlı hedefli kampanyalar oluşturacağımdan emin olabilirsiniz.

  • Araştırma ve Keşif: Başlangıçta, işletme kar marjlarının karmaşıklığı, hedef kitle ve müşterilerinizin yaşam boyu değeri de dahil olmak üzere işletmeniz hakkında olabildiğince çok şey öğrenmeye çalışacağım.
  • Rekabetçi Araştırma: İşletmenizi, sektörünüzü ve farklı oyuncuların kim olduklarını analiz etmek için zaman ayırırım. Ayrıca, rakip kampanyaların dijital ayak izlerini araştırmak ve analiz etmek için çeşitli üst düzey yazılımlardan destek alırım.
  • Kapsamlı Hesap Analizi: Google Ads yönetiminde derinlemesine bir geçmiş ve rekabet analizi olmadan doğru bir strateji oluşturmak mümkün değildir. Kullanabileceğim en önemli varlık geçmiş hesap verileridir. Değerli eğilimleri bulmak için bu büyük miktarda veriyi inceleyeceğim.
  • Strateji ve Kampanya Oluşturma: Yaptığım tüm araştırma ve analizi etkili bir PPC stratejisine dönüştürüyorum. Google Ads danışmanlığım kapsamında işletme hedeflerinize ulaşmak için en iyi sonuçları veren eksiksiz bir PPC eylem planı ve stratejisi hazırlarım.
  • Optimize Etme ve Büyütme: Hangi reklamların en yüksek tıklama ve dönüşüm oranlarına yol açtığını belirlemek için reklamlarınızı A/B test yöntemleri kullanarak test ederim. PPC kampanyalarınızın gereksinimlere göre uygun şekilde optimize edilmesini sağlarım.

Yeni Pazarlama Stratejileri İle Reklamlarınızı Yönetiyor ve Kazançlarınızı Arttırıyorum

Neden Google Ads'i Tercih Etmelisiniz?

2016 yılı verilerine göre Google reklamcılıktan 79,38 milyar dolar gelir elde etmiştir. Bu sayı size Google Ads'in neden etkili olduğunu göstermek için fazlasıyla yeterli olacaktır. Henüz ikna olmamış olabilirsiniz ama Google Ads'in birçok farklı avantajı vardır.

Google Ads, her küçük işletme için iyi bir seçim değildir. Hiç kimse Google'da ürünlerinizi veya hizmetlerinizi aramıyorsa bu iyi bir seçim olmaz. İşletmeniz ile ilgili anahtar kelimelerin arama hacmini kontrol etmek için Google'ın Anahtar Kelime Planlayıcı aracını kullanabilirsiniz.

Ancak, çoğu işletme için potansiyel müşteriler Google'da arama yapmaktadır. Bu da Google Ads'in ürünlerinizi ve hizmetlerinizi pazarlamak için harika bir yol haline getirir. Buna ek olarak Google Ads'i kullanarak aşağıdaki faydalardan yararlanmanız mümkündür.

  • Potansiyel müşterileri hedefleyin: İşletmeniz ile ilişkili anahtar kelimeleri etkin bir şekilde etkileşime geçen kullanıcıların önüne çıkmak için ne zaman ve nerede neyi aradıklarını öğrenin.
  • Hızlı sonuçlara bakın: Google reklamlarınız ile ilgili her şeyi hızlı bir şekilde ölçün. Bu, reklam maliyetlerinizi, kazançlarınızı, reklam tıklamalarınızı, site görüntülemelerinizi ve açılış sayfası ziyaretçilerinizi içerir.
  • Uygun maliyetli yüksek getiri: Google reklamcılığı, diğer pazarlama türlerine kıyasla düşük maliyetlidir. Kuşkusuz, yüksek yatırım getirisi olan uygun maliyetli yollardan biridir.

Arama Ağı Reklamcılığı

Arama ağı reklamcılığı önemli bir Google reklamcılık stratejisidir.

Maksimum fayda sağlamak için ücretli arama, SEM vb. gibi farklı terimlerin kullanımı konusunda uzmanlığa sahibim. Her büyüklükteki işletme, arama ağı reklamlarını kullanabilir ve bunlardan yararlanabilir.

Arama ağı reklamcılığına yaklaşımım standarttan biraz daha farklıdır. Veri odaklı, hassas ve %100 şeffaf davranmaya dikkat ederim. Kapsamlı anahtar kelime araştırması, rakip analizi, sürekli yönetim, test ve raporlama dahil tüm süreci senin için yönetmiş olacağım.

Görüntülü Reklamcılık

Görüntülü reklamcılık programı dahilinde, oluşturulan reklamları farklı sitelere ve bloglara sunma şansınız vardır.

Bu yaklaşım, verdiğiniz hizmetlerle ilgilenen insanlara ulaşmak için harika bir yöntemdir. Bu yüzden en iyi şekilde değerlendirilmelidir.

Görüntülü reklamcılıkla daha fazla etkileşim, marka değeri, tanınma ve büyüme geliştiririm. Görüntülü reklamcılığı mükemmel bir şekilde yapmak için en yeni teknikleri, yeniden pazarlama araçlarını ve Google analizlerini kullanırım.

Video Reklamlar

Video reklamlar, en ilgi çekici reklam ögesi türüdür.

Potansiyel müşterilerle gerçek bir bağlantı kurmanın harika bir yoludur. Video reklamların çok derin bir marka etkisi vardır. Bu etki kısa süre içerisinde güçlü bir marka bilinirliği oluşturabilir.

Video reklamınız uygun YouTube videolarından önce oynatılır. Alternatif olarak sitenizin arama ve izleme sayfalarının kenar çubuğunda da görüntülenebilir. Verilerden yola çıkarak reklamlarınızın gözükmesi gerektiği alanları belirleme konusunda size yardımcı olabilirim.

Google Alışveriş Reklamları

Google Alışveriş reklamları, çevrimiçi perakende pazarlama işi için zorunludur.

Bir e-ticaret perakendecisi olmanız durumunda Google Alışveriş'i kullanarak ürünlerinizin resimlerinin Google sonuçlarının üst kısmında yer almasını sağlayabilirsiniz.

Envanterinizi tanıtmak için alışveriş kampanyalarınızı ve ürün listeleme reklamlarınızı oluşturmanıza, yönetmenize ve optimize etmenize yardımcı olacağım. Ürün stok girişinizi optimize ederek ve düzenleyerek ürünlerinizi doğru anahtar kelimeleri hedefleyerek sunmanızı sağlayacağım.

Yeniden Pazarlama

Yeniden pazarlama, sitenizi daha önce ziyaret etmiş kullanıcılara reklam göstermenize olanak tanıyan akıllı bir reklamcılık tekniğidir.

Kullanıcıları, alakalı reklamlarla nazikçe yönlendirebilir ve onların dönüşüme katılmasına destek olabilirsiniz.

Hatırlatma reklamları, arama kalıpları ve siteniz ile yaşanmış olan önceki etkileşimlerin temelinde gösterilecektir. Sitenizi daha önce ziyaret etmiş kişilere pazarlama yaparak yatırım getirisini ve dönüşümleri artırmanız konusunda size yardımcı olacağım.

Anahtar Kelime Yönetimi

Yüksek oranda odaklanmış anahtar kelime araştırması, tam olarak sunduklarınızı arayan müşterileri elde etmek için en uygun maliyetli yaklaşımlardan birisidir.

Google Ads hesabınızı yönetirken alıcıları sitenize çekecek anahtar kelimeleri hedefleme konusunda size destek olurum.

Kullandığım farklı araştırma araçları sayesinde, hedeflediğiniz olası satışı veya satış başına maliyeti karşılamaya odaklanmış etkili ücretli arama kampanyaları oluşturacağım. Hangi anahtar kelimelerin en iyi yatırım getirisi potansiyeline sahip olduğunu belirlemek için araştırma yaparım.

Kampanya Oluşturma

Google Ads'in etkili olabilmesi için etkili reklam oluşturma gereklidir.

Markanıza uygun reklam hazırlamak, önemli mesajları iletmek ve sonuçları iyileştirmek için kaliteli metin yazarlığı ve tasarım hizmetleri sunarım. Tüm kampanyalarda tıklama oranlarını ve dönüşümü artırmak için A/B testi gerçekleştiririm.

Google Ads kampanyanızı oluşturacağım, reklam metnini oluşturacağım ve tüm ayarları yapılandırılmış olacağım. Mümkün olan en yüksek dönüşüm oranlarını elde etmek için birçok reklam varyasyonu oluşturulur ve değiştirilir. Müşterilerinize daha ulaşabilmeniz için anahtar kelimelerden maksimum verim almaya odaklanacak çalışmalar yaparım.

Hemen İletişime Geç

"Google Ads Danışmanlığı" ile ilgili fiyat teklifi almak, aklınızdakileri sormak veya diğer konular için hemen aşağıdaki iletişim formunu kullanarak benimle iletişime geçebilirsiniz.

Sosyal Medyada Ben