Dijital Pazarlama

Dijital Pazarlama İle Ne Kazanacaksınız?

Dijital pazarlama stratejiniz muhtemelen çeşitli dijital pazarlama kanallarını içerecektir. İşletmeniz benzersiz olduğu için kendinizi bir başkası gibi pazarlama şansınız yoktur. Bu yüzden dijital pazarlamada herkese uygun tek bir çözüm yoktur.

Bunun yerine, size en uygun olanları seçmek gerekir. İhtiyaçlarınıza ve hedeflerinize en uygun çözümü hazırlarken sonuç alabileceğiniz çalışmaların varlığına dikkat edilir. Bununla birlikte dijital pazarlama stratejilerinin size özgü olması sağlanır.

Çok çeşitli müşteriler ve sektörlerle çalışmanın getirdiği deneyimle, hedeflerinize çevrimiçi olarak ulaşmanız için dijital pazarlama stratejileri oluşturma konusunda oldukça bilgiliyim. Size nasıl yardımcı olabileceğimi merak ediyorsanız hemen benimle iletişime geçebilirsiniz.

Aradığınızı bulamıyor musunuz? Dijital pazarlama her zaman gelişme gösterir. Bu nedenle ilgi alanınızdaki hizmeti burada yer vermemiş olabilir. Buna rağmen size yardımcı olabilirim. Benimle iletişime geçerseniz size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarım.

Dijital pazarlama nedir?

Dijital pazarlamanın gerçek tanımı nedir? Özetle, çevrimiçi pazarlama olarak da bilinen dijital pazarlama, çevrimiçi medya kanalları üzerinden yapılan tüm pazarlama ve katılım faaliyetleri için bir şemsiye terimdir. Dijital pazarlamanın rolü, bulunmanıza, fark edilmenize, olası satışlara ulaşmanıza ve dönüşüm elde etmenize yardımcı olmaktır.

Dijital pazarlamaya neden yatırım yapılmalı?

Siteniz kendini tanıtmayı başaramaz. Ona küçük bir çocuk gibi bakmanız gerekir. Böylece büyümeyi başarabilir ve karşılığında işinizi büyütme fırsatı elde edersiniz.

Hedefiniz potansiyel müşteriler oluşturmak, satış yapmak ve işletmeniz hakkında bilinirlik oluşturmaksa, yapmanız gereken düzenli işlemler vardır. Onları birer görev olarak düşünmek yerine, stratejinizde yer alan her bir adımı bir yatırım olarak düşünmelisiniz.

Dijital pazarlamaya yatırım yaptığınız her lira ve dakika, kazancınızı etkileyen net bir yatırım getirisi demektir. İşin en iyi yanı, tüm bu hareketli parçaların birlikte çalışması ve birbirlerinin etkilerini artırması söz konusudur.

Marka Bilinirliğini Arttırmak ve Başarıya Ulaşmak İstiyor Musun?

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)

SEO, mesajlarınızı çevrimiçi olarak hedef kitlenize ulaştırmanıza yardımcı olmakla ilgilidir.

Sitenizin arama sonuçlarında görünürlüğü artıran yüksek kaliteli içerik ve site dışı stratejiler oluşturarak organik arama trafiğini artıran SEO kampanyaları oluşturabilirim. Çevrimçi olarak çektikleri yeni müşteri sayısını artırmak isteyen işletmeler için idealdir.

İçerik Pazarlama

İşletmeden işletmeye karmaşık bir hizmet sunuyor olabilirsiniz.

Alternatif olarak yeni bir tüketici ürünü satıyor olabilirsiniz. İçerik pazarlaması, sitenizin otoritesini artırarak ve potansiyel müşterileri satış hunisinin üst kısımlarına çekerek daha fazla satış yapmanıza yardımcı olur. Bu konuda bir strateji uzmanı, tasarımcı, geliştirici ve tanıtımcı gibi destek alırsınız.

Ücretli Reklamcılık

Genellikle tıklama başına ödeme olarak adlandırılan bugünün ücretli medya reklamcılığı çeşitli biçimlerde olabilirler.

Arama sonuçlarında ve görüntülü reklam ağında reklamlarınızın gösterilmesini sağlayarak Google Ads kampanyanızın yönetimini sağlayabilirim. Buna ek olarak sosyal medya gibi ağlarda reklamlar konusunda size destek olabilirim.

Dijital PR

Yaptığın işte harika olabilirsin. Hatta en iyisi bile olabilirsin.

Ama hedef kitleniz bunun farkında mı? PR konusunda size yardımcı olabilirim. Hedef kitlenizin göreceği yerlerde hikayelerinizi anlatmanıza, marka bilinirliği oluşturmanıza ve sitenize ziyaretçi çekmenize yardımcı olabilirim. Dijital PR, web üzerindeki otoritenizi geliştirerek SEO'ya fayda sağlayacaktır.

Yeniden Pazarlama

Yeniden pazarlama, bir kullanıcının çerez bilgilerini izlemeyi içerir.

Bunu web ortamındaki çeşitli yerlerde kendilerine alakalı bilgiler sunmak için kullanırız. Daha önce sitenizi terk eden kullanıcıları, tüm satın alma işlemlerini gerçekleştirmeden dönüştürmenize yardımcı olacağım. Google Ads yoluyla yeniden pazarlamanın gücünden yararlanacağız.

Dönüşüm Oranı Optimizasyonu (CRO)

CRO, mevcut site ziyaretçilerinden daha fazlasını, satın alım yapmak, haber bültenine kaydolmak veya iletişim kurmak için yapmasını istediğiniz şeyleri yapmaya teşvik eder.

Çeşitli araçları kullanarak iyileştirilmiş dönüşümler için sitenizde testler gerçekleştiririm. Kullanıcı araştırmasıyla yoluyla dönüşüme zorluk çıkaran engelleri ortadan kaldırabilirim.

Sosyal Medya Pazarlama

Sosyal medya, diğer birkaç kanalın izin verdiği şekilde markaların ve kitlelerin birbiriyle gerçek zamanlı iletişim kurmalarını sağlar.

Zamanınızı akıllıca sosyal medyaya adayarak mevcut müşterileri elde tutabilir ve yenilerini bulabilirsiniz. Facebook ve Twitter dahil olmak üzere size sosyal medyada stratejik danışmanlık sunabilirim.

E-posta Pazarlama

E-posta, size hedeflenmiş, satın almış veya satın alabilecek kişilerle doğrudan iletişim kurma fırsatı verir.

Daha önce kullandığınız bir e-posta hizmetiniz olabilir veya sıfırdan bir kurulum gerçekleştirmek istiyor olabilirsiniz. Sonuç sağlayan e-posta kampanyaları oluşturmanıza yardımcı olabilirim.

Dijital Strateji

Hedeflerinize ulaşmaya odaklanmış bir stratejiyle işinizi doğru yönde ilerletin.

Dijital pazarlamaya ilk kez yatırım yapıyor olabilirsiniz. Size bu konuda yardımcı olabilirim. Birçok sektördeki müşterilerle ve çeşitli büyüklükteki işletmelerle çalıştım. Size gerçekleştirmeniz gereken faaliyetler ve görevler konusunda tavsiyelerde bulunabilirim.

Hemen İletişime Geç

"Dijital Pazarlama" ile ilgili fiyat teklifi almak, aklınızdakileri sormak veya diğer konular için hemen aşağıdaki iletişim formunu kullanarak benimle iletişime geçebilirsiniz.

Sosyal Medyada Ben